Завершилися заняття з поглибленим вивченням біології, хімії, географії в організації Благодійного Фонду «Геніус»

10-12 лютого 2023 року уже сьомий раз стартували заняття з поглибленим вивченням  біології, організований Благодійним фондом «ГЕНІУС» за підтримки уряду Угорщини, Державного секретаріату з питань національної політики прем’єр-міністра та товариства Габора Бетлена. Метою програми розвитку талантів є поглиблення та розширення природничих знань учасників і насамперед підготовка до конкурсу з біології імені Германа Отто, який проходитиме в Угорщині.

На заняття були запрошені учні-призери (1-10 місце) змагань, організованих Закарпатським Угорськомовним Педагогічним Товариством: Змагання з хімії імені Альберта Сент Дєрді (8-ий клас), Змагання з біології імені Антала Маргіттаї (7-8-ий класи) і Змагання з природознавства і географії (7-8-ий клас). Адже ці діти вже довели свою любов до хімії, біології та географії, всього брали участь 16 учнів з 11 навчальних закладів Закарпаття. У вихідні дні з юними талантами займаються 18 кваліфікованих педагогів.  На другому тижні 11 студентів взяли участь з підготовки талантів та змагань.

Із запрошених дітей 15 відповіли, що охоче беруть участь у програмі. Вони представляли наступні навчальні заклади Закарпаття:

Протягом  вихідних   з молодими талантами займалися 18 кваліфікованих викладачів:

Перші вихідні програми розвитку талантів були організовані 3-5 лютого 2023 року з фізичною присутністю студентів на базі Фахового коледжу Закарпатського Угорського Інституту імені Ференца Ракоці ІІ. Вдруге молодь зустрілася 10-12 лютого 2023 року. Треті вихідні, які були завершальним етапом програми,  пройшли 24-26 лютого 2023 року.  У п’ятницю навчання проводилося онлайн, а в суботу вже з фізичною присутністю студентів.

Організатором і відповідальним фахівцем програми – Др. Ержейбет Когут, завідуюча Кафедри Біології та Хімії ЗУІ. Її співробітники –  Єва Бак, викладач Кафедри біології та хімії ЗУІ, а також Аннамарія Лінц, викладач Кафедри Географії та Туризму ЗУІ.