Завершилися заняття з поглибленим вивченням математики

Благодійний фонд «ГЕНІУС» вже увосьме організовує заняття з поглибленим вивченням математики та підготовки до змаганьМета занять  – підготувати талановиту в математиці молодь від восьми до сімнадцяти років до обласних, державних та міжнародних змагань, а також розширення та поглиблення їх знань з математики.

У 2021/2022  навчальному році на заняття були запрошені перші десять переможців Меморіального змагання імені Віктора Теребеші (5-6-ий класи) і змагань з математики імені Зоарда Гевце  (7-11 класи), організованих Закарпатським Угорськомовним Педагогічним Товариством, всього було запрошено 56 учнів. У заняттях брали участь 49 запрошених дітей, які представляли закарпатські навчальні заклади.

 

Перше заняття відбулося 20-22 січня 2023 року у Фаховому коледжі ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ. Друге заняття відбулося 03-05 лютого 2023 року. Третє заняття (заключне) відбулося 17-19 лютого у Фаховому коледжі ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ. Протягом цих занять з юними талантами займалися 15 кваліфікованих викладачів: